Shaqiri ollói nem voltak elegendők a svájciak számára, a lengyelek büntetést küldtek

Lengyelország nagyon aktív volt az első Euroliga-Euroliga-ban, és többször meglepte riválisát. Első alkalommal kevesebb mint fél percen belül, amikor Arkadiusz Milik megnyitotta a pontot, miután Sommer kétségbeesett kezdete Djourou-val kezdődött, de lelőtték.

Az Ajax csatára azonban folytatta tevékenységét. Egy jobb pozícióból szerzett gólt, de a jobb szélen labdát szerzett gól. Grosicki is veszélyesen lőtt, de nem tudott elszökni a távolból.

A svájciakat szinte kizárólag szokásos helyzetekkel fenyegették.Nem meglepő, hogy Svájc két célja az euró alapcsoportjában a sarkon állt. Ezúttal véget értek, de Schär és Djourou a Fabianski kapujában voltak.

Öt perccel a félidőt megelőzően egy másik sikeres művelet után gyorsabban dobta a labdát a földre, és célba tette. Grosicki hozta fel a labdát előtt a tizenhatos talált pontosan Jakuba Blaszczykowského, aki legyőzte kapus Sommer lövés a lábak között.

Az év első felében a nyolc döntőben a nézők a stadionban, Saint-Etienne látta összesen 22 lövés a játék a legtöbb Eb 2004

És ez nem volt unalmas a szünet után. A változás villámcsapását a svájci jelezte, és – máskülönben – egy szögletrúgással fenyegette.Majdnem legyőzte Pazdant a saját gólja mögött, de jó volt Lengyelország számára. Mint a Shaqiri sebei, hogy Fabianski a biztonságra indult.

Távolról, másrészt, próbáltam is Lewandowski és Blaszczykowski, és a svájci kapus, de sikeresen közbe.

Bár a bárban Euro kapott bántani többi Szczesného, ​​Fabianski a második félévben Többször is kimutatta, hogy biztosan nem gyenge kettő. Egy szögletrúgást követően Swiss Rodriguez, Kevesebb, mint húsz perc a vége előtt, úgy tűnt, hogy döntő eljárás.Svájci még egy esélyt leállítása után egy lövés Seferovičově bar.

Bár a kapufa emelkedő nyomás focisták piros mezek nem tompította. Rohant 82 perc, ha a léggömb a széle a terület szenvedett az ország Shaqiri kap letette a levegőben, és vágja ki ollóval bajnoki gólt. Fabianski fantasztikus vitorlája e pillanatban a levegőbe repült, és nem sikerült elérni.

Tehát az első nyolcadik Euroleague-nek el kellett döntenie. Veszélyes véget ért a válogatott Swiss Derdiyok, de Fabianski boldogabb volt.Akárcsak azokkal a büntetésekkel, amelyekben a svájci Xhaka a másodikban nem hagyta el kapuját. Ellenkezőleg, a lengyelek mind az öt próbálkozást, a döntő középpályás Krychowiakot, és a negyeddöntőben találkoznak a jobb párt Horvátország-Portugália (szombat, 21:00).