Bet365 a Unibet – stávkové kancelárie

unibet SlovenskoBet365 je bookmaker pôsobiaci na trhu od roku 2003. Spoločnosť je zaregistrovaná na Cypre, ale samotný bookmaker pracuje pod licenciou vydanou v Curacao. Môže to znieť exoticky, ale je to rovnaké miesto, kde má jeden z najlepších a najspoľahlivejších on-line stávkových kancelárií, ako je Pinnacle, svoje licencie. Od začiatku roka 2013 sa spoločnosť rozhodla vstúpiť na trhy strednej Európy a musí sa pripustiť, že to robí stále viac a efektívnejšie. Pred nejakým časom existovali pomerne nepriaznivé názory o tejto bookmakeri, čo sa odrážalo aj v hodnotení (10bet mala rating C), ale dlho Bet365 výrazne zlepšila svoj obraz a rating nezávislých spoločností. V súčasnosti je B-, čo znamená, že spoločnosť je plne spoľahlivá a úplne bezpečná.

Ponuka 10bet zahŕňa všetky hlavné futbalové ligy a ligy zo všetkých ostatných populárnych športov. V súčasnosti je ponuka štandardných stávok a stávok nažive veľmi podobná stávkovacej sieti Energybet. Šance sú tiež dosť slušné a niekedy tu nájdeme “perlu”, a to o kurz oveľa vyšší ako v iných bookmakrov. Tiež ponuka “live” Bet365 bonus na kurzové stávky neustále rastie a v súčasnosti sa v tomto ohľade nelíši od vedúcich hráčov na trhu.

V jednom aspekte je však Unibet zďaleka najlepšou ponukou na trhu s stávkami na internete v súčasnosti. Hovorím o uvítacom bonusu. Žiadny iný stávkový účet neposkytuje taký vysoký bonus na privítanie nového hráča. V súčasnosti je bonus pre poľských hráčov 1000 PLN. Unibet bonus a záloha musia byť “otočené” trikrát. Takže toto je podobná podmienka ako v iných bookmakrov. Vzhľadom na takéto vysoké bonusy vám odporúčame, aby ste nenastavili viac ako jeden účet. Všetky podmienky sú prísne kontrolované a nie je nezvyčajné zrušiť bonus, ak je porušený.
V skutočnosti je jedinou nevýhodou v ponuke Unibet bookmakera výplatná lehota. V prípade 10bet, môžeme v podstate zabudnúť na výplatu za niekoľko desiatok minút, ako niektorí bookmakeri. Tu, bohužiaľ, trvá trochu dlhšie. Platba pre spoločnosť Skrill je často 3-4 dni a kreditná karta je do 6 dní. Nemení nič na tom, že bookmaker je spoľahlivý a môžeme byť pokojní z našich fondov.

Zaregistrujte sa a vyzdvihnite svoje 1000PLN z Unibet

Obrovskou výhodou sú veľmi časté reloadové bonusy pre registrovaných hráčov. V skutočnosti nie je mesiac, aby sme nedostali bonusovú ponuku. Unibet bonusy nie sú vopred stanovené a pohybujú sa v rozpätí od 25 do 50% ďalšieho vkladu.

Zhrnúť všetky výhody a nevýhody, malo by sa pripustiť, že 10bet je pevná stávková kancelária s dobre zavedenou pozíciou na trhu, nie nuda, ale je veľmi atraktívna pre ľudí, ktorí majú radi bonusové ponuky.

viac zde